• Tomáš Hájek

Ocenění pro Teleperformance


International Association of Outsourcing Professionals® jmenovala společnost Teleperformance mezi stovkou globálních poskytovatelů outsourcingových služeb. Společnost, která je lídrem v omnichannel zákaznické zkušenosti byla zařazena na seznam Best of... již po páté v řadě.

Asociace tak oceňuje outsourcingové společnosti, které prokazují výjimečné výsledky v pěti klíčových pilířích: velikost a růst, reference zákazníků, ocenění a certifikace, programy pro inovace a sociální odpovědnost podniků (CSR). Global Outsourcing 100® prezentuje odhodlání, odbornost a naprostou tvrdou práci těch nejlepších v oboru outsourcingu.

Daniel Julien, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Teleperformance Group, uvedl: „Jsme rádi, že jsme opět zařazeni do prestižního seznamu světových firem, které reprezentují celé spektrum služeb outsourcingu všech typů. Rozsah, hloubka a nezávislost každoročního hodnocení IAOP Global Outsourcing 100® ukazuje klientům a partnerům kvalitu našeho obchodního modelu.”

#omnichannel #Teleperformance

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše