• Conectart

Conectart zabodoval v mezinárodní soutěži kontaktních center


Česká společnost Conectart zabodovala v mezinárodní soutěži „European Contact Centre & Customer Service Awards“. Historicky jde o vůbec první českou firmu, která postoupila do nejužšího výběru. V rámci semifinálových prezentací společnost zaujala členy komise natolik, že ji navíc nominovali do finále hned ve dvou kategoriích. Konkrétně „Best Small Outsourcing Partnership“ a „Outsourced Contact Centre of the Year“.

Zleva: Miloš Svoboda, Call Centre Manager Conectart Nikol Gieslerová, Service Administration Manager Samsung Electronics Czech and Slovak Petr Studnička, CEO Conectart Barbora Tillová, Marketing Manager Conectart

Conectart je největším provozovatelem kontaktních center v Česku, mezi jeho obchodní partnery patří přední výrobci a dodavatelé z oblasti energetiky, cestovního ruchu, telekomunikací nebo bankovnictví. V posledních letech se společnost začala soustředit mimo jiné i na britský trh. „Trendy a trhy se neustále mění. Před dvaceti lety, kdy firmy ze západu outsourcovaly kontaktní centra například do Indie, nebyly nároky zákazníku na kvalitu služeb tak vysoké jako dnes. Ale tyto destinace jsou na svém kvalitativním maximu, proto britské firmy začínají hledat alternativu. No a my jsme přeci ideálním řešením,“ dodává s úsměvem Petr Studnička, generální ředitel společnosti Conectart.

I toto byl jeden z důvodů proč se společnost přihlásila do mezinárodní soutěže, ve které ji konkurují největší globální hráči z oboru a jak se zdá, Češi z nich mindrák mít nemusí. V kategorii „Best Small Outsourcing Partnership“ společnost prezentovala projekt s českou pobočkou značky Samsung, ta se navíc do obhajoby sama a velice aktivně zapojila. Kategorie „Outsourced Contact Centre of the Year“ nebyla o prezentaci před komisí. Ta se totiž sama přijela podívat do běžného provozu callcentra a nakonec měla osobní pohovory s vedoucími pracovníky.

„Když jsme se do soutěže hlásili, věděli jsme, že už případný postup do finále bude neuvěřitelným úspěchem. V porotách sedí experti z celého světa. Když jsme prošli opravdu velice podrobnými pohovory a obhajobami, vidím, jakou bude mít výsledek váhu. Ať už vyhraje kdokoli, cenu získá opravdový odborník. Takže nyní budeme už jen čekat na listopadové výsledky a já velice děkuji za skvělou práci jak našim kolegům, tak partnerům. Protože to oni tvoří naši firmu,“ dodává na závěr Petr Studnička.

#Conectart #péčeozákazníky #callcentrum

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše